חלקו כלי עבודה

 

מינימום הזמנת אינטרנט 150 ש"ח חדש-סוללות VARTA בכל הגדלים. מנעולים STANLEY באיכות גרמנית ללא פשרות. ליין מקצועי של פלסי לייזר STANLEY. כאן תמצאו מוצרי אינסטלציה ומיזוג אויר VIRAXחלקו כלי עבודה בע"מ מביאה לך את מגוון המותגים האיכותיים לאנשי המקצוע ולחובבי ה"עשה זאת בעצמך". כל החדשות והמבצעים והקטלוגים ודפי מידע הרלוונטים כאן לשימושך. בכל שאלה אנו עומדים לרשותך. מעבדת תיקונים לכל סוגי הכלים במקום. מערכת הזמנות חדשה 

 
  לפני רכישה של כל ציוד עבודה, אנחנו לא אוהבים להקל ראש ולקנות "סתם" מכשיר. כולנו מחפשים את הכלי שיעשה לנו העבודה לקלה יותר, ובו בזמן לא ירוקן את כיסנו.
     --------------------------------------------------------------------
  כאנשי מקצוע, לפני רכישה של ציוד עבודה דוגמת מסור אנכי או פטישון רציני, אנחנו לא אוהבים להקל ראש ולקנות "סתם" מכשיר. כולנו מחפשים את הכלי שיעשה לנו העבודה לקלה יותר, ובו בזמן לא ירוקן את כיסנו. 

 

  בעת בחירת כלי עבודה, החשוב ביותר הוא רמת המקצועיות, הפיצ'רים המיוחדים ועוצמת המכשיר. ככל שהכלי החשמלי ברמה גבוהה יותר, נהיה מוכנים לשלם יותר, כי נדע שנוכל להפיק ממנו תועלת למשך זמן ארוך יותר. בנוסף, תמיד נעדיף כלי עבודה שיש להם אחריות ו"גב חזק".

 

  המשור האנכי ("ג'יקסו" או "ג'קסון" בשפת העם) החדש של Stanley יודע לעשות הכל: לנסר בזויות שונות, קדימה ואחורה, בקווים ישרים או עקומים. כמובן שלנגרים ולשיפוצניקים מדובר בכלי עבודה שהוא צורך בסיסי.

  היתרון במשור האנכי של Stanley  הוא אורך הכבל - 4 מטר, כך שהוא מאפשר חופש עבודה ללא צורך בקרבה לשקע חשמלי. בניגוד למשורים עם סוללה נטענת, הוא שומר על עוצמה גבוהה ומשך העבודה אינו מוגבל.

  חברת Stanley  הבינלאומית ידועה במומחיותה בייצור כלי עבודה מקצועיים כבר מעל ל-100 שנים. בנוסף, יבואן Stanley  בישראל מבטיח לכל הנרשם באתר האינטרנט הארכה של האחריות על הכלי החשמלי מ-12 חודשים ל-3 שנים! לפרטים נוספים www.stanco.co.il